Darčekové poukážkyDarujte zážitok. Darujte viac. Darujte masáž.

Relaxačné štúdio Akrim, Vám dáva do pozornosti " Darčekové poukážky " ako vhodný a originálny tip na darček. Potešte svojích blízkych darčekovou poukážkou a doprajte im oddych a relax, ktorý si určite zaslúžia. Darčekové poukážky je možné zakúpiť na jednotlivé masáže a procedúry prípadne na kombinované procedúry v rôznych hodnotách a dĺžkach podľa vlastného výberu.


Online kúpa darčekovej poukážky:
Ak nemáte čas prísť si po darčekovú poukážku, kúpte si ju u nás online. Stačí keď nám napíšete mail o akú procedúru máte záujem, prípadne v akej hodnote by ste si ju chceli zakúpit. Po obdržaní platby na náš účet Vam pošleme darčekovu poukážku s unikátnym číslom, ktorú si potom jednoducho vytlačíte.

Mail: info@akrim.sk

Bankové spojenie: VUB
Vladimír Ďurica
IBAN: SK59 0200 0000 0027 0747 0451
Pre zamestnávateľov
Chcete odmeniť svojich zamestatncov? Vážite si ich prácu a chcete im dopriať kvalitnú regeneráciu? Akrim relaxačné štúdio Vám ponúka zaujimavé a jedinečné riešenie. Ponúkame Vám darčekové poukážky, vďaka ktorým sa čerpanie sociálneho fondu zmení na administratívne nenáročný a účinný nástroj motivácie všetkých zamestnancov. Čerpanie sociálneho fondu sa tak stane atraktívnym zamestnaneckým benefitom.


Darčeková poukážka
Cieľom každej úspešnej spoločnosti je prilákať tých najlepších zamestnancov a udržať ich lojalitu, spokojnosť a motiváciu v práci, i mimo nej.

Dobre zvolený systém odmeňovania zvýši Vašu konkurencie schopnosť pri získavaní zamestnancov, pružne dorovná stále rastúcu cenu pracovnej sily a pomôže motivovať a stabilizovať kľúčových pracovníkov podniku.

Využitím systému zamestnaneckých výhod vo forme poukážok:

 • - vytvoríte jednoduchý a prehľadný systém čerpania prostriedkov sociálneho fondu,
 • - ušetríte čas a prácu spojenú s poskytovaním zamestnaneckých výhod,
 • - zvýšite Vašu konkurenčnú výhodu na trhu práce,
 • - zvýšite výkonnosť a produktivitu Vašich zamestnancov,
 • - podporíte rovnováhu medzi súkromným životom a prácou Vašich zamestnancov.

  Podľa zákona č.152/1994 Z.z. o sociálnom fonde je každý zamestnávateľ povinný tvoriť a čepať sociálny fond. Pre mnohých väčších zamestnávateľov je to administratívne a personálne náročné. Čerpanie sociálneho fondu prostredníctvom poukážok je výhodným riešením aj pre menšie firmy.

  Kontaktujte nás na tel. číslo 0908 557 981, alebo mailom info@akrim.sk  Pre zamestnancov


Trávite priveľa času v práci? Unavuje vás to? Ste prepracovaný a unavený? Potrebovali by ste relax a oddych? Čo tak benefit od vášho šéfa v podobe výbornej masáže?! Oslovte vášho nadriadeného a pýtajte si benefit vo forme masáže práve v našom salóne! Alebo nás jednoducho kontaktujte telefonicky na číslo 0908 557 981alebo mailom info@akrim.sk a my vašu firmu oslovíme za vás.